Aktualności
Rzeszów dnia: 2015-10-09
PRZETARG

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Rzeszów Sp. z o.o. ogłasza przetarg nieograniczony na „ Dostawę energii elektrycznej do obiektów i na potrzeby Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego-Rzeszów Sp. z o.o.

Przetarg odbędzie się 2015.10.29. r. o godz. 13:15

Termin składania ofert upływa w dniu 2015.10.29. o godz. 13:00

Formularz ofertowy dostępny jest na stronie www.mpk.rzeszow.pl w zakładce przetargi.

Zastrzegamy sobie prawo unieważnienia przetargu.

Rzeszów dnia: 2015-10-02
OGŁOSZENIE

Zgodnie z przekazaną informacją od Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie informujemy Pasażerów, że w związku z otwarciem w dniu 7 października 2015r. mostu im. T.Mazowieckiego w ciągu ul.Rzecha, zmianie ulegnie od dnia 8 października 2015r. trasa przejazdu linii nr. "41".
Nowa trasa przebiegać będzie ulicami: Potockiego - Stączka - Księżycowa - Załęska - Rzecha (przez most) - Lubelska - Marszałkowska - Piłsudskiego - Bardowskiego.

Rzeszów dnia: 2015-10-01
INFORMACJA
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Rzeszów Sp. z o.o. informuje że posiada do sprzedaży nieruchomość położoną w Rzeszowie przy ul.Trembeckiego, w północnej części miasta. Teren płaski, o bardzo dogodnym dostępie bezpośrednio z dwóch dróg publicznych o nawierzchni asfaltowej. W sąsiedztwie znajdują się nieruchomości usługowe, a od strony północnej i zachodniej tereny zabudowane są budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi. W skład nieruchomości wchodzą: działki gruntowe oraz zespół budynków i budowli stanowiących c...
Rzeszów dnia: 2014-12-23
OGŁOSZENIE

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Rzeszów Sp. z o.o. informuje Pasażerów że aktualne rozkłady jazdy kursowania autobusów komunikacji miejskiej w Rzeszowie znajdują się na stronach internetowych:

- www.mpk.rzeszow.pl
- www.ztm.erzeszow.pl

Nie ponosimy odpowiedzialnośc za rozkłady jazdy umieszczone na innych stronach niż podane powyżej.

Copyright © 2011 iNetServis